Free Time
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Severinine sandale Loriblu...

Ići dole

Severinine sandale Loriblu... Empty Severinine sandale Loriblu...

Počalji od Andrea Pet Feb 29, 2008 2:38 am

Severinine sandale Loriblu... SeverinaVuckovic2V
Severinine sandale Loriblu... Loriblucrystalshoes



Svi hoce sandale Lori Blu


Niko se nije nadao da će jedna bezazlena štikla u kojoj se Severina Vučković pojavila nekoliko puta za vreme promocije svoje evrovizijske pesme 2006. godine da promeni modu na srpskoj estradi. Čuvene sandale „lori blu“ sa 2.100 „svarovski“ kristala na njima, odmah su na svoje nogice i svoje ormane ugurale Suzana Jovanović, Tanja Savić, Mina Kostić, Jelena Karleuša, Romana Panić i Viki Miljković.

Za razliku od gazdarice „Granda“ koja više novca voli da potroši na pijaci nego u butiku, neke njene mlađe koleginice u svom cipelarniku imaju i po 60 pari cipela.
Jasmina - Mina Kostić ne može da se seti koliko je puta obula čuvene štikle, ali ih je poslednju put prošetala na čuvenom „Grand“ okršaju sa koleginicom Indi.
- Nosila sam ih uz srebrnu haljinu na poslednjem snimanju „Granda“. Model sam kupila odmah kada je izašao. Sebe sam počastila sa čak dva para cipela - crnim i srebrnim - kaže Mina.
I još jedna ekskluzivka najveće kuće na Balkanu takođe mnogo ulaže u svoj vizuelni identitet.
- Nema kavaljera koji bi mi kupio cipelice. Moram sama da ulažem u sebe. Neću vam otkriti koliko sam novca potrošila na sandale „lori blu“, ali mogu da kažem da sam ih kupila u Americi - rekla je Tanja Savić za „Alo!“.
Pored pomenutih pevačica, „Severinine štikle“ nosile su Romana, Viki Miljković i Jelena Karleuša. Rođena
Banjalučanka nije sigurna da je pomenuti model baš sa 2.100 „svarovski“ kristala, ali rado ih nosi skoro svaki dan. Viki je sebe sandalama počastila za venčanje, dok se JK odlučila da ih nosi u spotu za pesmu „Tihi ubica“.
Ko zna, možda još neka pevaljka nosi isti model, ali zasada nisu viđene, bar ne uslikane. Za one koji žele da kupe iste ovakve sandale, redakcija je pronašla radnju u Beogradu koja je snabdevena istima, a cena je prava sitnica - 50.000 dinara, i to na popustu!
Andrea
Andrea
clan
clan

Broj poruka : 65
Location : Tamo nedje
Datum upisa : 08.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu