Free Time
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nakon najave Cecinog koncerta u Sarajevu krenula žestoka ...

4 posters

Ići dole

Nakon najave Cecinog koncerta u Sarajevu krenula žestoka ... Empty Nakon najave Cecinog koncerta u Sarajevu krenula žestoka ...

Počalji od MontenegroGirl Uto Apr 15, 2008 2:35 am

Nakon najave Cecinog koncerta u Sarajevu krenula žestoka antikampanja islamskih fanatika

Nakon najave Cecinog koncerta u Sarajevu krenula žestoka ... 55053_a


EKSTREMISTI PRETE CECI!


Najava Cecinog koncerta u Sarajevu, objavljena u jednom bosanskom nedeljniku, napravila je pometnju i povampirila islamske fanatike, koji su pokrenuli žestoku antikampanju, saznaje Kurir.


Kompanija „Zilko saund“ iz Zenice krenula je, po svemu sudeći, u nemoguću misiju. Eldar Omerović, suvlasnik agencije, rekao nam je da će pokušati da organizuje Cecin koncert i da će sve biti u najboljem redu samo ako Ceca pristane da dođe u Bosnu, i dodao:
- Pravimo finansijsku konstrukciju i razmatramo koliko bi bilo sigurno doći sa Cecom u Bosnu. Sledeće nedelje putujem u Beograd, pokušaću da preko zajedničkih prijatelja dogovorim sastanak sa Cecom i tada ću joj izneti svoju ponudu i, ukoliko je prihvati, krenućemo u realizaciju.
Po Sarajevu i drugim gradovima Federacije ovih dana mogli su se videti i leci koji pozivaju na kažnjavanje svih onih koji pokušaju da organizuju Cecin koncert u Bosni. U njima se između ostalog navodi i da će Arkanovu udovicu, ukoliko kroči na bosansko tle, pojesti mrak. Kao potpisnici pojavljuju se mnoge islamske organizacije sa sedištem u Bosni, a među njima i nevladina organizacija „Majke Srebrenice“. Na našu molbu da prokomentariše celu situaciju, Almir Hadžić, jedan od portparola pomenute organizacije, rekao nam je:
- Mi nismo politička organizacija i u ovakve stvari se još manje mešamo, ali to me ne sprečava da prokomentarišem ovakve najave. Van svake pameti je očekivati da će neko uzeti da organizuje koncert žene jednog od najvećih zlikovaca na Balkanu. Protivim se tome i smatram da nikada niko neće moći da dovede tu pevaljku u Bosnu. Verujem da bi je pojeo mrak, a ako se nekom sluša to što ona mekeće, nek ide kod nje kući!
Nije prvi put da se u Federaciji pojavljuju plakati koji pozivaju na linč pevača iz Srbije. Isto se desilo i kada je Dragana Mirković 1998. trebalo da održi koncert u Tuzli. Tada je grad bio prelepljen plakatima na kojim se otvoreno pozivalo na njenu likvidaciju, a time se nije pozabavio bilo koji organ tamošnje vlasti. Dragana je ipak održala koncert, koji je prošao bez incidenata. Da li će to i Ceci poći za rukom, ostaje da se vidi.
MontenegroGirl
MontenegroGirl
Admin
Admin

Ženski
Broj poruka : 597
Godina : 41
Datum upisa : 10.08.2007

Nazad na vrh Ići dole

Nakon najave Cecinog koncerta u Sarajevu krenula žestoka ... Empty Re: Nakon najave Cecinog koncerta u Sarajevu krenula žestoka ...

Počalji od Bykota Sre Apr 16, 2008 12:44 am

seru..svi je slusaju Smile
Bykota
Bykota
Moderator
Moderator

Muški
Broj poruka : 164
Godina : 53
Location : Sweden
Humor : http://www.linein.org/media/screencleaner.swf
Datum upisa : 13.03.2008

Character sheet
kockice:
Nakon najave Cecinog koncerta u Sarajevu krenula žestoka ... Left_bar_bleue3/3Nakon najave Cecinog koncerta u Sarajevu krenula žestoka ... Empty_bar_bleue  (3/3)

http://www.kafic.net

Nazad na vrh Ići dole

Nakon najave Cecinog koncerta u Sarajevu krenula žestoka ... Empty Re: Nakon najave Cecinog koncerta u Sarajevu krenula žestoka ...

Počalji od MontenegroGirl Sre Apr 16, 2008 12:52 am

Ma mozda i slusaju, ali iskreno ovako treba da postupe svi da bi bilo bolje kod nas, makar ja tako mislim. Razz
MontenegroGirl
MontenegroGirl
Admin
Admin

Ženski
Broj poruka : 597
Godina : 41
Datum upisa : 10.08.2007

Nazad na vrh Ići dole

Nakon najave Cecinog koncerta u Sarajevu krenula žestoka ... Empty Re: Nakon najave Cecinog koncerta u Sarajevu krenula žestoka ...

Počalji od Tex-Mex Pet Maj 30, 2008 10:41 am

MontenegroGirl ::Ma mozda i slusaju, ali iskreno ovako treba da postupe svi da bi bilo bolje kod nas, makar ja tako mislim. Razz

Na sta mislis kada kazes "ovako" ?

Kurir nije bas pouzdan izvor...ali ok...logicno je da ce ljudi reagovati ...sto iz neznanja...sto iz drugih, mozda opravdanih, razloga. Bilo nas je svakakvih na svakoj strani...i kukolja i zita. Neki to nikad nece zaboraviti...neke, nikad nije ni dotaklo.
Zivot ide dalje...sto je bilo ..ne moze se ispraviti...ni uz koncert ni bez njega...sta ce biti...videcemo. Cudni su putevi ..politicki...
Tex-Mex
Tex-Mex
clan
clan

Broj poruka : 52
Godina : 54
Location : Pa
Datum upisa : 06.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Nakon najave Cecinog koncerta u Sarajevu krenula žestoka ... Empty Re: Nakon najave Cecinog koncerta u Sarajevu krenula žestoka ...

Počalji od djavoizkrsa Pet Maj 30, 2008 6:38 pm

Ne razumijem se u ratna zbivanja i ko je kome u to doba sta govorio.
Ali ja da se sto pitam ( A ne pitam se Evil or Very Mad ) udario bih joj zabranu pristupa mikrofonu za dobrobit drzave i omladine u istoj, kao i okolnim drzavama.
A u taj kos bi se naslo jos 90% nase estrade.
Eto tako Wink
djavoizkrsa
djavoizkrsa
Admin
Admin

Muški
Broj poruka : 527
Godina : 46
Location : Köln
Job/hobbies : Akvaristika
Datum upisa : 10.08.2007

https://free-time.forumieren.com

Nazad na vrh Ići dole

Nakon najave Cecinog koncerta u Sarajevu krenula žestoka ... Empty Re: Nakon najave Cecinog koncerta u Sarajevu krenula žestoka ...

Počalji od djavoizkrsa Pet Maj 30, 2008 6:45 pm

Evo sad procitah ovo komplet , bas da vidim u cemu je stvar.
E sad meni tu jos nije jasno zbog cega ce iona da ide da pjeva po bosni kada je i sama izjavila " Kada bih znala da me Muslimani slusaju nikad vise nebih zapjevala"
Ako ce biti od pomoci da prestane, ja poznajem slucajno par njih Nakon najave Cecinog koncerta u Sarajevu krenula žestoka ... 117565
djavoizkrsa
djavoizkrsa
Admin
Admin

Muški
Broj poruka : 527
Godina : 46
Location : Köln
Job/hobbies : Akvaristika
Datum upisa : 10.08.2007

https://free-time.forumieren.com

Nazad na vrh Ići dole

Nakon najave Cecinog koncerta u Sarajevu krenula žestoka ... Empty Re: Nakon najave Cecinog koncerta u Sarajevu krenula žestoka ...

Počalji od MontenegroGirl Pet Maj 30, 2008 10:11 pm

hehe
Ma Tex nisam ja mislila nista na politickoj osnovi kada sam rekla to ovako, vec da treba svi da se udruze, mislim na one koji ne slusaju tu muziku i koji misle da takva muzika steti omladini prije svega, da bi se nesto postiglo.
Ali koliko se meni cini vecina ljudi kod nas slusa to pa nista od moje zamisli:)
MontenegroGirl
MontenegroGirl
Admin
Admin

Ženski
Broj poruka : 597
Godina : 41
Datum upisa : 10.08.2007

Nazad na vrh Ići dole

Nakon najave Cecinog koncerta u Sarajevu krenula žestoka ... Empty Re: Nakon najave Cecinog koncerta u Sarajevu krenula žestoka ...

Počalji od Tex-Mex Sub Maj 31, 2008 9:56 am

"Slusana" je....kako u Srb. tako u svim bivsim republikama... mogu samo da se foliraju.
"Ceca" nije moja omiljena vrsta muzike a u celoj toj prici se i ne radi o muzici..... ja sam odreagovala na onaj drugi deo koji mi zaista ide na zivce.
Tex-Mex
Tex-Mex
clan
clan

Broj poruka : 52
Godina : 54
Location : Pa
Datum upisa : 06.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Nakon najave Cecinog koncerta u Sarajevu krenula žestoka ... Empty Re: Nakon najave Cecinog koncerta u Sarajevu krenula žestoka ...

Počalji od Bykota Pon Jun 02, 2008 7:12 pm

djavoizkrsa ::Evo sad procitah ovo komplet , bas da vidim u cemu je stvar.
E sad meni tu jos nije jasno zbog cega ce iona da ide da pjeva po bosni kada je i sama izjavila " Kada bih znala da me Muslimani slusaju nikad vise nebih zapjevala"
Ako ce biti od pomoci da prestane, ja poznajem slucajno par njih Nakon najave Cecinog koncerta u Sarajevu krenula žestoka ... 117565
cisto sumnjam da je to ona rekla...i da ce bilo koji estradni "umjetnik" to reci....njima je ucilju da ih sto vis eslusaju..a jel to musliman,jevrej,srbin,cigan...apsolutno nije vazno.Novine sto mogu da useru i mediji...to ne moze niko:)
Bykota
Bykota
Moderator
Moderator

Muški
Broj poruka : 164
Godina : 53
Location : Sweden
Humor : http://www.linein.org/media/screencleaner.swf
Datum upisa : 13.03.2008

Character sheet
kockice:
Nakon najave Cecinog koncerta u Sarajevu krenula žestoka ... Left_bar_bleue3/3Nakon najave Cecinog koncerta u Sarajevu krenula žestoka ... Empty_bar_bleue  (3/3)

http://www.kafic.net

Nazad na vrh Ići dole

Nakon najave Cecinog koncerta u Sarajevu krenula žestoka ... Empty Re: Nakon najave Cecinog koncerta u Sarajevu krenula žestoka ...

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu