Free Time
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pitanje za pomoc

5 posters

Ići dole

Pitanje za pomoc Empty Pitanje za pomoc

Počalji od UNICORN Pon Avg 13, 2007 1:39 am

Ovako, zelim da znam, ima li u Bg ili okolini, ima neko ko izradjuje akvarijume po zelji, tj da platim i dam nacrt kakav akvarijum zelim, zatim da radi i na samom uredjenju sto se tice podloge, ukrasa i biljaka, da odradi osvetljenje i sve moguce stvari koje su potrebne za jedan prvoklasan akvarijum?
Ako ima, neka neko ostavi adresu ili telefon ili posalje mi na pp Very Happy hvala unpared Very Happy

A sto se tice ribica, posle ce se konsultujem sa vama Very Happy
UNICORN
UNICORN
clan
clan

Muški
Broj poruka : 33
Location : Nova Pazova
Job/hobbies : sex :D
Humor : Bla bla trutj
Datum upisa : 13.08.2007

Character sheet
kockice:
Pitanje za pomoc Left_bar_bleue3/3Pitanje za pomoc Empty_bar_bleue  (3/3)

http://www.srceodmeda.uni.cc

Nazad na vrh Ići dole

Pitanje za pomoc Empty Re: Pitanje za pomoc

Počalji od djavoizkrsa Pon Avg 13, 2007 1:49 am

Dobro dosao na forum Pitanje za pomoc 128902
Sto se informacija tice ja mislim da Ljilja ima prave ljude za tebe.
Sto se daljeg uredjenja tice najbolje ti je da radis sve sam od podloge pa do ubacivanja riba. Jer samo tada ces imati pravo uzivanje u akvarijum za koi mozes kasnije reci da je tvoj rad Wink
djavoizkrsa
djavoizkrsa
Admin
Admin

Muški
Broj poruka : 527
Godina : 46
Location : Köln
Job/hobbies : Akvaristika
Datum upisa : 10.08.2007

https://free-time.forumieren.com

Nazad na vrh Ići dole

Pitanje za pomoc Empty Re: Pitanje za pomoc

Počalji od UNICORN Pon Avg 13, 2007 2:15 am

djavoizkrsa ::Dobro dosao na forum Pitanje za pomoc 128902
Sto se informacija tice ja mislim da Ljilja ima prave ljude za tebe.
Sto se daljeg uredjenja tice najbolje ti je da radis sve sam od podloge pa do ubacivanja riba. Jer samo tada ces imati pravo uzivanje u akvarijum za koi mozes kasnije reci da je tvoj rad Wink
Hvala na dobrodoslici Very Happy i bolje vas nasao Very Happy

E sad ovako, ja iskreno nemam mnogo vremena, niti znanja, niti mozda i ukusa da bih sam to sredio, jedino sto mogu da znam jesu dimenzije koje zelim i oblik Very Happy
Tako da bih iskusnijem ostavio taj deo, potreban mi je prvenstveno sto sam citao dosta o tome kako akvarijum doprinosi dusevnom miru i smanjuje stres u kuci i porodici,pa mislim da je vreme da se uverim u to Very Happy
Slazem se da bi najsladje bilo da sam to uradim, al gore navedoh razloge zasto bi bar taj prvi put dao odgovornost onima koji vise znaju od mene Very Happy

a rekao sam, ako odradim to, posle ce se svama dogovorim oko ribica sta i kako Very Happy

jos jednom, hvala na dobrodoslici i drago mi je da sam medju vama Very Happy
UNICORN
UNICORN
clan
clan

Muški
Broj poruka : 33
Location : Nova Pazova
Job/hobbies : sex :D
Humor : Bla bla trutj
Datum upisa : 13.08.2007

Character sheet
kockice:
Pitanje za pomoc Left_bar_bleue3/3Pitanje za pomoc Empty_bar_bleue  (3/3)

http://www.srceodmeda.uni.cc

Nazad na vrh Ići dole

Pitanje za pomoc Empty Re: Pitanje za pomoc

Počalji od djavoizkrsa Pon Avg 13, 2007 2:39 am

Onda cemo sacekat Ljilju da se javi jer ona zna neku firmu koja se bavi tim poslom i oni uredjuju i prave akvarijume za neke trzne centre po Beogradu. Znaci rade s ve od a-š , koliko sam je ja shvatio.
djavoizkrsa
djavoizkrsa
Admin
Admin

Muški
Broj poruka : 527
Godina : 46
Location : Köln
Job/hobbies : Akvaristika
Datum upisa : 10.08.2007

https://free-time.forumieren.com

Nazad na vrh Ići dole

Pitanje za pomoc Empty Re: Pitanje za pomoc

Počalji od Ljichijana Pon Avg 13, 2007 11:12 am

Evo i Ljilje. Zao mi je sto ste me toliko cekali... Unicorn, javicu ti na PP adresu prodavnice i sta da ocekujes (ako me Marina nije pretekla Wink ).
Ljichijana
Ljichijana
clan
clan

Broj poruka : 34
Datum upisa : 12.08.2007

Nazad na vrh Ići dole

Pitanje za pomoc Empty Re: Pitanje za pomoc

Počalji od bjelos Pon Avg 13, 2007 1:34 pm

Ovaj put si ti mene pretekla!! Inace i Ljilja i ja smo pravile akvarijume kod tog godspodina, pa ga svima preporucujemo. Odlicno radi svoj posao, samo je pitanje kakav akvarijum ti zelis. On ti nece sve sloziti u akvarijum i nasuti vodu, pa ti da ga odneses kuci.. Moras i ti bar nesto da uradis.
Drugo pitanje je da li zelis biljni akvarijum ili mislis npr da drzis ciklide. Ako zelis biljni, bilo bi pozeljno da stavis neku hranljivu podlogu ispod sljunka da ne bi kasnije imao problema kao Ljilja i ja.
Naruci kod njega da ti napravi akvarijum po tvojim dimenzijama. Ja bih ti preporucila da napravis odvojen spoljni filter zbog lakseg odrzavanja, koji ce stajati iza akvarijuma. Opet o litrazi se konsultuj sa njim. Zna svoj posao.
Ono sto bih ti ja preporucila je da nikako ne kupujes kineske neonke. Imas 200m od njegove radnje philipsovu prodavnicu, i tu kupis Philips aquarelle i Philips daylight neonke. Ako ti trebaju 4 neonke kupis po 2 od svake vrste. Nadam se da nisam zapetljala.
bjelos
bjelos
clan
clan

Broj poruka : 85
Datum upisa : 10.08.2007

Nazad na vrh Ići dole

Pitanje za pomoc Empty Re: Pitanje za pomoc

Počalji od MontenegroGirl Pon Avg 13, 2007 3:07 pm

UNICORN ::... tj da platim i dam nacrt kakav akvarijum zelim, zatim da radi i na samom uredjenju sto se tice podloge, ukrasa i biljaka, da odradi osvetljenje i sve moguce stvari koje su potrebne za jedan prvoklasan akvarijum?
A sto se tice ribica, posle ce se konsultujem sa vama Very Happy

Evo sta on hoce, hoce da mu sve srede a on samo da uziva...
E pa nece da moze gazda lol!
Moraces da se potrudis malo, ali tek kasnije kad on taj akvarijum napravi.
Narucis znaci, kad bude gotov moraces za postolje da se sekiras, pa kad to sve nabavis onda idemo dalje...
Posle cemo i mi da se sekiramo sa tobom scratch
MontenegroGirl
MontenegroGirl
Admin
Admin

Ženski
Broj poruka : 597
Godina : 41
Datum upisa : 10.08.2007

Nazad na vrh Ići dole

Pitanje za pomoc Empty Re: Pitanje za pomoc

Počalji od djavoizkrsa Pon Avg 13, 2007 3:21 pm

I jos samo da dodoam, kada budes pravio nacrte pazi da akv ne bude manji od 150l ( zbog tebe jer je lakse za odrzavanje) A i za sve ostalo.
A preko toga pravi koliko ti je bog dao Wink
djavoizkrsa
djavoizkrsa
Admin
Admin

Muški
Broj poruka : 527
Godina : 46
Location : Köln
Job/hobbies : Akvaristika
Datum upisa : 10.08.2007

https://free-time.forumieren.com

Nazad na vrh Ići dole

Pitanje za pomoc Empty Re: Pitanje za pomoc

Počalji od UNICORN Pon Avg 13, 2007 4:06 pm

Sta da vam kazem drugari, sem hvala Very Happy
uradicu, tj napravicemo, nesto, a kad dodju na red ribice , eto me opet po savet Very Happy
Hvala od srca Very Happy
UNICORN
UNICORN
clan
clan

Muški
Broj poruka : 33
Location : Nova Pazova
Job/hobbies : sex :D
Humor : Bla bla trutj
Datum upisa : 13.08.2007

Character sheet
kockice:
Pitanje za pomoc Left_bar_bleue3/3Pitanje za pomoc Empty_bar_bleue  (3/3)

http://www.srceodmeda.uni.cc

Nazad na vrh Ići dole

Pitanje za pomoc Empty Re: Pitanje za pomoc

Počalji od Ljichijana Uto Avg 14, 2007 1:41 am

Nema frke, tu smo...Pitanje za pomoc 128902
Ljichijana
Ljichijana
clan
clan

Broj poruka : 34
Datum upisa : 12.08.2007

Nazad na vrh Ići dole

Pitanje za pomoc Empty Re: Pitanje za pomoc

Počalji od bjelos Uto Avg 21, 2007 4:16 pm

Odgovoricu ovde, da me admini ne bi opomenuli za offtopic. Very Happy Cena je sasvim ok, ali sto je najvaznije uradice ti aq kvalitetno. Ne radi sa kineskim silikonima i staklom loseg kvaliteta. Tako da mozes mirno da spavas, ne mislici hoce li procureti ili nece. Kod njega ne kupuj neonke, i ako zelis biljke obavezno kupi neku kupovnu podlogu, moze i obicna zemlja za cvece. Sto se tice neonki 400 m od Barbusa imas philipsovu radnju, i tu kupis jednu philips aquarelle (500din) i jednu obicnu daylight (90din). Ako bude trebalo jos svetla (ne znam koja ce biti litraza) kupis po jos jednu Philipsovu i miran si. Kinezi ne dolaze u obzir.
bjelos
bjelos
clan
clan

Broj poruka : 85
Datum upisa : 10.08.2007

Nazad na vrh Ići dole

Pitanje za pomoc Empty Re: Pitanje za pomoc

Počalji od djavoizkrsa Uto Avg 21, 2007 5:35 pm

bjelos ::Odgovoricu ovde, da me admini ne bi opomenuli za offtopic. Very Happy .
Pitanje za pomoc 117565 Pitanje za pomoc 117565 Pitanje za pomoc 117565 Pitanje za pomoc 117565 Pitanje za pomoc 117565 Pitanje za pomoc 117565 Pitanje za pomoc 117565 Pitanje za pomoc 117565 Pitanje za pomoc 117565
djavoizkrsa
djavoizkrsa
Admin
Admin

Muški
Broj poruka : 527
Godina : 46
Location : Köln
Job/hobbies : Akvaristika
Datum upisa : 10.08.2007

https://free-time.forumieren.com

Nazad na vrh Ići dole

Pitanje za pomoc Empty Re: Pitanje za pomoc

Počalji od UNICORN Sre Avg 22, 2007 7:03 pm

bjelos ::Odgovoricu ovde, da me admini ne bi opomenuli za offtopic. Very Happy Cena je sasvim ok, ali sto je najvaznije uradice ti aq kvalitetno. Ne radi sa kineskim silikonima i staklom loseg kvaliteta. Tako da mozes mirno da spavas, ne mislici hoce li procureti ili nece. Kod njega ne kupuj neonke, i ako zelis biljke obavezno kupi neku kupovnu podlogu, moze i obicna zemlja za cvece. Sto se tice neonki 400 m od Barbusa imas philipsovu radnju, i tu kupis jednu philips aquarelle (500din) i jednu obicnu daylight (90din). Ako bude trebalo jos svetla (ne znam koja ce biti litraza) kupis po jos jednu Philipsovu i miran si. Kinezi ne dolaze u obzir.
hvala Very Happy i ne plasi se admina, pogotovo tamo na temama predstavite se Very Happy
cim uradim, slikam i kacim...
Vec sam rekao da ce osnova imati oblik dijanamta , litraza, zavisi od dogovora sa majstorom Very Happy al bice poveci Very Happy
UNICORN
UNICORN
clan
clan

Muški
Broj poruka : 33
Location : Nova Pazova
Job/hobbies : sex :D
Humor : Bla bla trutj
Datum upisa : 13.08.2007

Character sheet
kockice:
Pitanje za pomoc Left_bar_bleue3/3Pitanje za pomoc Empty_bar_bleue  (3/3)

http://www.srceodmeda.uni.cc

Nazad na vrh Ići dole

Pitanje za pomoc Empty Re: Pitanje za pomoc

Počalji od MontenegroGirl Čet Avg 23, 2007 12:20 am

Jaoj ocu i ja takav jedan Sad Sad
Naruci dva, inace bom bom
MontenegroGirl
MontenegroGirl
Admin
Admin

Ženski
Broj poruka : 597
Godina : 41
Datum upisa : 10.08.2007

Nazad na vrh Ići dole

Pitanje za pomoc Empty Re: Pitanje za pomoc

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu