Free Time
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nikon L101

3 posters

Ići dole

Nikon L101 Empty Nikon L101

Počalji od bjelos Pon Avg 20, 2007 7:59 pm

Ajde vi koji se razumete u foto aparate, pomozite malo! Imam Nikon L101, kupljen je pre par meseci. Odlican je, fenomenatne slike pravi osim kada slikam akvarijum. Slike budu nekad mutne, i uopste akvarijum ne izgleda kao na slikama, boje su skroz drugacije. Verovatno da problem pravi osvetljenje samog akvarijuma, i da postoje neka podesavanja za to. Ako neko zna kako da resim problem, zamolila bih ga za pomoc!
bjelos
bjelos
clan
clan

Broj poruka : 85
Datum upisa : 10.08.2007

Nazad na vrh Ići dole

Nikon L101 Empty Re: Nikon L101

Počalji od djavoizkrsa Pon Avg 20, 2007 11:30 pm

Nisam bas puno nasao podataka o njemo osim ono sto daju kao reklamu prilikom prodaje. A posto ga nisam koristio ne znam puno o njegovim opcijama, pa ti mogu jedino rec da probas razne moduse i opcije koih on sigurno ima masu i verovatno ces naci optimalno stelovanje Wink
Isti problem sam imao i ja sa mojom kamerom dok nisam jedan dam seo i u svakom modusu napravio po par slika dok nisam nasao optimalno stelovanje. Ja inace koristim Sony DCR-HC39E u te svrhe dok se ne naoruzam sa necim jacim


Poslednji izmenio dana Pet Sep 07, 2007 8:38 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
djavoizkrsa
djavoizkrsa
Admin
Admin

Muški
Broj poruka : 527
Godina : 46
Location : Köln
Job/hobbies : Akvaristika
Datum upisa : 10.08.2007

https://free-time.forumieren.com

Nazad na vrh Ići dole

Nikon L101 Empty znam ja znam ja

Počalji od bochko Uto Avg 21, 2007 1:19 am

stavi zum na 1.1x
pa probaj ondak
mene to nekad pomaze

bochko
cekam neki status
cekam neki status

Broj poruka : 7
Datum upisa : 19.08.2007

Nazad na vrh Ići dole

Nikon L101 Empty Re: Nikon L101

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu