Free Time
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

U cemu je problem??

3 posters

Ići dole

U cemu je problem?? Empty U cemu je problem??

Počalji od MontenegroGirl Sub Avg 25, 2007 7:02 pm

Koliko se djeca bave sportom, veoma mali postotak cini mi se. Da li je izbor nedovoljan ili je problem opet u novcu?

S jedne strane sto danas uglavnom morate da platite ako zelite da se vase dijete bavi sportom, sto clanarinu, sto opremu...
Da li roditelji mogu danas sebi da priuste da opreme dijete za bavljenje nekim sportom, racunica je prosta, saberite cijene onoga sto je potrebno da bi se vase dijete bavilo fudbalom, tenisom ili nekim drugim sportom.

Koji sport predstavlja najmanji udar na dzep roditelja? Za fudbal vam treba trenerka i kopacke pod obavezno s tim da je to samo potrosna roba, za tenis naravno reket za koji, ako zelite da bude kvalitetan, morate opet izdvojiti prilicnu sumu novca...uostalom pokusajte i sami da se raspitate o cijenama... pa tek onda krenite sa djetetom u organizovane sportske aktivnosti.
Da cujem sta vi mislite o tome ?
MontenegroGirl
MontenegroGirl
Admin
Admin

Ženski
Broj poruka : 597
Godina : 41
Datum upisa : 10.08.2007

Nazad na vrh Ići dole

U cemu je problem?? Empty Re: U cemu je problem??

Počalji od duckie Pon Sep 03, 2007 9:53 pm

hmm... pa trchanje je jeftino (:
heh... shalim se... sve je skupo danas... no ako stvarno hotjesh neshto novac ne bi trebao da sprechava
duckie
duckie
cekam neki status
cekam neki status

Muški
Broj poruka : 11
Godina : 42
Location : tokyo!
Job/hobbies : Sve i svashta...
Datum upisa : 03.09.2007

http://www.myspace.com/duckmaster82

Nazad na vrh Ići dole

U cemu je problem?? Empty Re: U cemu je problem??

Počalji od taca Uto Okt 09, 2007 12:30 pm

apsolutno se slazem.....
ja trenutno treniram aikido i znam da su moji roditelji bas potrosili dosta novca na to.... mada isplati se za sport dati sto se vise moze, jer ipak sport je jedan od najvaznijih pravila za zdrav zivot i vitku figuru....
a i sport je jedan od nacina da se obidje svet i upoznaju druge kulture... tako da se ja pitam dala bi sav nocac moguc za sport!
taca
taca
clan
clan

Broj poruka : 22
Godina : 32
Location : 7. neboooo
Job/hobbies : ucenje
Datum upisa : 09.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

U cemu je problem?? Empty Re: U cemu je problem??

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu