Free Time
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

---Strana ili domaca---

+5
Ljichijana
bjelos
UNICORN
djavoizkrsa
MontenegroGirl
9 posters

Ići dole

Strana ili domaca muzika??

---Strana ili domaca--- Vote_lcap78%---Strana ili domaca--- Vote_rcap 78% 
[ 7 ]
---Strana ili domaca--- Vote_lcap22%---Strana ili domaca--- Vote_rcap 22% 
[ 2 ]
 
Ukupno Glasova : 9
 
 

---Strana ili domaca--- Empty ---Strana ili domaca---

Počalji od MontenegroGirl Pon Avg 13, 2007 3:17 pm

Strana ili domaca muzika, sta je to danas bolje.
Ono sto je strano ili nesto sto je nase iako se komercijalizovalo u potpunosti...
Ne kazem da se strana muzika nije komercijalizovala, ali ja mislim manje nego kod nas, daleko manje Exclamation
Znaci glasam za stranu muziku...
MontenegroGirl
MontenegroGirl
Admin
Admin

Ženski
Broj poruka : 597
Godina : 41
Datum upisa : 10.08.2007

Nazad na vrh Ići dole

---Strana ili domaca--- Empty Re: ---Strana ili domaca---

Počalji od djavoizkrsa Pon Avg 13, 2007 3:33 pm

U sustini strana, mada ima i kod nas 20% kvaliteta ostalo je shrot Evil or Very Mad
Ali nije ni strana daleko i kod njih ima samo oko 30-40% kvaliteta.
Ovo su neke moje slobodne procene Very Happy
Pa prema tome glasam za stranu.
djavoizkrsa
djavoizkrsa
Admin
Admin

Muški
Broj poruka : 527
Godina : 46
Location : Köln
Job/hobbies : Akvaristika
Datum upisa : 10.08.2007

https://free-time.forumieren.com

Nazad na vrh Ići dole

---Strana ili domaca--- Empty Re: ---Strana ili domaca---

Počalji od UNICORN Pon Avg 13, 2007 4:18 pm

Slazem se sa predhocnim postom Very Happy
Strana muzika, naravno zbog nedostatka kvaliteta domace...
domaca muzika pocetkom devedesetig gubi svaki smisao zvanja muzikom ono sto se tjarlija na nashim prostorima, tako da definitivno strana...
Naravno sa nadom da ce domaca da profunkcionise napokon, posto naznake vidim, izbacili smo dva tri strasno kvalitetna vokala sa nasih prostora, potrebno je samo da se uozbiljimo na polju lirike i kompozicije.., tj muzike u bukvalnom smislu...
Trenutno tri najbolja vokala sa prostora Srbije :
- Jelena Tomasevic - devojka koja je neeksponirana na zalost, svetski glas i izvodjenje...

- Marija Serifovic - pobednica pesme evrovizije, zasluzeno, dokaz da lepota nista ne znaci, i da je vreme da muziku, tj pevanje slusamo a ne gledamo Very Happy

- Madam Piano - sta reci, ko nije slusao, propustio je mnogo... Very Happy
UNICORN
UNICORN
clan
clan

Muški
Broj poruka : 33
Location : Nova Pazova
Job/hobbies : sex :D
Humor : Bla bla trutj
Datum upisa : 13.08.2007

Character sheet
kockice:
---Strana ili domaca--- Left_bar_bleue3/3---Strana ili domaca--- Empty_bar_bleue  (3/3)

http://www.srceodmeda.uni.cc

Nazad na vrh Ići dole

---Strana ili domaca--- Empty Re: ---Strana ili domaca---

Počalji od MontenegroGirl Sub Avg 18, 2007 12:03 am

Madam Piano svaka joj cast, Tomasevic nije losa ali nekako kao da kopira Zeljka i ide njegovim tragom pa mi je bzvz, a Marija moze samo molitva, za koju jedino i znam, videcemo sta ce da peva nadalje...
MontenegroGirl
MontenegroGirl
Admin
Admin

Ženski
Broj poruka : 597
Godina : 41
Datum upisa : 10.08.2007

Nazad na vrh Ići dole

---Strana ili domaca--- Empty Re: ---Strana ili domaca---

Počalji od bjelos Sub Avg 18, 2007 2:02 am

Evo i ja da se ukljucim u diskusiju. Vise volim domacu muziku, mada zavisi od raspolozenja, nekad me uhvati manija pa slusam samo stranu. Posebno su mi drage strane rock balade. Generalno, volim dobre zenske vokale, pa bila to Anastasia, Aleksandra Radovic, Pink ili Marija Serifovic, nebitno je. Pod domacom muzikom ne podrazumevam ove nove tra-la-la, nego volim dobre tekstove dobro otpevane i prenesene publici. Ne mogu nikada da ostanem ravnodusna kada slusam Kemala Montena, obozavam ga! Jos kad uz gitaru otpeva Sarajevo, ljubavi moja... Sad Nikada u zivotu nisam videla ni slusala nekog pevaca koji uz toliko emocija peva... Sta cu, emotivni racic.... I love you
bjelos
bjelos
clan
clan

Broj poruka : 85
Datum upisa : 10.08.2007

Nazad na vrh Ići dole

---Strana ili domaca--- Empty Re: ---Strana ili domaca---

Počalji od bjelos Sub Avg 18, 2007 2:05 am

Emirice ima Marija Serifovic jako dobrih pesama na proslom albumu, samo sto nisu toliko komercijalne pa se ne vrte na svakoj televiziji. Volim njene pesme, mada je meni licno malo antipaticna.
bjelos
bjelos
clan
clan

Broj poruka : 85
Datum upisa : 10.08.2007

Nazad na vrh Ići dole

---Strana ili domaca--- Empty Re: ---Strana ili domaca---

Počalji od UNICORN Sub Avg 18, 2007 8:00 am

MontenegroGirl ::Madam Piano svaka joj cast, Tomasevic nije losa ali nekako kao da kopira Zeljka i ide njegovim tragom pa mi je bzvz, a Marija moze samo molitva, za koju jedino i znam, videcemo sta ce da peva nadalje...

Sto se tice jelene Tomasevic, devojka ima jedan peh, ne podseca ona na Zeljka debeljka, nego je manijak drzi pod svojim kljucem, zna da bi ga presisala na svim poljima, verovatno je i vezana sa njim ugovorom, on joj pise aranzmane i pesme, znaci i muziku, i jednostavno predstavalja opasnost... ne dozvoljava joj da se eksponira i dokaze...
Drugo, kao covek koji se stvarno razume u muziku i kvalitet iste, kunem se da je Jelena Tomasevic, vokal No. 1 ne samo na ovim prostorima, nego kvalitetom i sluhm moze da parira najacim svetskim vokalima....
Slusao sam je uzivo kako izvodi pesmu Vitni Hjuston, zatvorio oci, i jednostavno cuo sam studiski obradjen snimak same Vitni...(P.S. imam snimak emisije 3K-dur, gde je prvi put nastupila na tv, i gde je to pevala, neverne bebe su je pratile, znaci kad god to cujem, svaka dlaka mi skoci i nakostresi se, i stegne mi se knedla u grlu . ko zeli nekako cu da mu dostavim )


Njeno vreme tek dolazi, i mislim da joj Zeljko Debeljko samo odmaze...
Njena pesma brojanica, ili vec kako su je sve nazvali, u onom trenutku, da je otisla na izbor za pesmu evrovizije, uzela bi prvo mesto, cak i lakse nego sto je to Marija sad uradila ( iako i Mariju cenim do dna dushe ).
Sve u svemu, to je devojka cije vreme dolazi...
UNICORN
UNICORN
clan
clan

Muški
Broj poruka : 33
Location : Nova Pazova
Job/hobbies : sex :D
Humor : Bla bla trutj
Datum upisa : 13.08.2007

Character sheet
kockice:
---Strana ili domaca--- Left_bar_bleue3/3---Strana ili domaca--- Empty_bar_bleue  (3/3)

http://www.srceodmeda.uni.cc

Nazad na vrh Ići dole

---Strana ili domaca--- Empty Re: ---Strana ili domaca---

Počalji od MontenegroGirl Sub Avg 18, 2007 10:18 pm

bjelos nisam cula te njene pesme od ranije Smile
A sto se tice Jelene Tomasevic, i ja mislim da je dobra pevacica ali sam i rekla zasto mi se ne svidja nesto bog zna.
E sad jeli to Zeljkova greska ne znam, ali ako joj ne valja neka ga napusti, nije to problem valjda...
MontenegroGirl
MontenegroGirl
Admin
Admin

Ženski
Broj poruka : 597
Godina : 41
Datum upisa : 10.08.2007

Nazad na vrh Ići dole

---Strana ili domaca--- Empty Re: ---Strana ili domaca---

Počalji od Ljichijana Sub Avg 18, 2007 11:22 pm

Ne mogu da podelim srce na domacu i stranu muziku, kao sto ne mogu da se odlucim za odredjenog pevaca ili pevacicu. Dopadaju mi se odredjene pesme, ali ne mogu da kazem: ``Volim pesme te i te pevacice, tog i tog pevaca``. Svi oni u karijeri ubodu poneki corak i nisu sve pesme skroz ok. Znam koju vrstu muzike ne volim da slusam ni u kojem raspolozenju, ali zato mi odredjene pesme `legnu` u odredjeno vreme. Postoje pevaci i pevacice koji su legende, kao sto neke pesme nikada ne mogu da prestanu da budu hitovi, bez obzira sto su snimljene kada sam bila klinka... U ime starih i vecitih hitova ajd u zdravlje . U ime novih hitova cheers . U ime domace muzike ---Strana ili domaca--- 128902. Strana muzika ima dosta podignutih palceva i bez mene. Very Happy
Ljichijana
Ljichijana
clan
clan

Broj poruka : 34
Datum upisa : 12.08.2007

Nazad na vrh Ići dole

---Strana ili domaca--- Empty Re: ---Strana ili domaca---

Počalji od KölnerJunge Sub Sep 15, 2007 12:21 am

Strana definitivno ---Strana ili domaca--- 128902 , a domacu ne slusam jer nema tu sta ni da se slusa ---Strana ili domaca--- 117565
KölnerJunge
KölnerJunge
cekam neki status
cekam neki status

Muški
Broj poruka : 19
Godina : 33
Location : Germany
Job/hobbies : Akvaristika, vodeni sportovi...
Datum upisa : 25.08.2007

https://free-time.forumieren.com

Nazad na vrh Ići dole

---Strana ili domaca--- Empty Re: ---Strana ili domaca---

Počalji od taca Sre Okt 10, 2007 12:17 am

ma dajte ljudi molim vas... ova domaca muzika sluzi u principu samo da bi neki ljudi iskazali koliko su nekulturni i to na tv u. strana zika je ta koja ima ritam ili bar neki smisao reci u pesmi...ali mislim bez uvrede onim koji slusaju domacu.
i da li ste ikada otisli na neku zurku na kojoj su se pustali narodnjaci a da je bilo super. ja nisam!!!
taca
taca
clan
clan

Broj poruka : 22
Godina : 32
Location : 7. neboooo
Job/hobbies : ucenje
Datum upisa : 09.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

---Strana ili domaca--- Empty Re: ---Strana ili domaca---

Počalji od D_A_N_G_E_R_O_U_S Pet Dec 21, 2007 12:58 am

strana definitivno Very Happy
D_A_N_G_E_R_O_U_S
D_A_N_G_E_R_O_U_S
Moderator
Moderator

Muški
Broj poruka : 43
Godina : 33
Location : Bijelo Polje
Job/hobbies : Elektrotehnicar racunara
Datum upisa : 19.12.2007

http://www.foreverybody.forum5.com

Nazad na vrh Ići dole

---Strana ili domaca--- Empty Re: ---Strana ili domaca---

Počalji od crazy about him... Ned Mar 02, 2008 12:32 pm

Vise volim domacu muziku...ali ne bilo kakvu...to je uglavnom stari rock....mislim da je nepravazidjen!!!
crazy about him...
crazy about him...
clan
clan

Broj poruka : 86
Godina : 32
Location : Pruska Geto
Datum upisa : 02.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

---Strana ili domaca--- Empty Re: ---Strana ili domaca---

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu